Restauracja „Leśna” położona w malowniczym miejscu, w samym sercu Arboretum Bramy Morawskiej, otoczona zielenią okazałych drzew, zaprasza do wspólnego przeżycia jednego z najpiękniejszych dni w Państwa życiu. Wiemy, jak ogromne znaczenie ma dla Państwa ten dzień, dlatego dokładamy wszelkich starań by był niezapomniany.

Dwie, eleganckie a zarazem przytulne sale połączone parkietem pozwalają na przygotowanie przyjęcia dla ok.160 osób. Wyśmienita polska kuchnia z elementami kuchni śląskiej pozwoli zaspokoić podniebienia najbardziej wymagających Gości.

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z tych dni, w których chcecie się poczuć jak w bajce. Sprawiamy, że marzenie te staja się realne, dokładamy wszelkich starań abyście nigdy nie zapomnieli tych wspaniale spędzonych chwil w naszej restauracji podczas Waszego przyjęcia weselnego.

Przyjazna atmosfera, cicha i spokojna okolica dodaje przyjęciu wyjątkowości, a przepiękna tereny wokół restauracji są wprost idealne na sesje plenerowe. W naszej ofercie znajdują się Apartamenty dla Nowożeńców oraz pokoje hotelowe dla Gości weselnych.

Menu weselne zostało przygotowane w kilku wariantach. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego menu.


Leśna poleca